Koethi Z: Pravila opreza

155763 2Sarah Faber već deset godina ne izlazi iz svog stana, zbog užasne traume koju je proživjela. Naime, tri je duge godine provela zatočena u podrumu s još tri djevojke. Jedna od njih, njezina najbolja prijateljica, nije se izvukla.Iako je godinama uspješno ignorirala pisma koje joj njezin otmičar šalje iz zatvora, sada, kad prijeti opasnost da će ovaj biti uvjetno pušten, shvaća kako će na njih morati obratiti pažnju. U njegovim su porukama skriveni tragovi koji bi ga mogli zauvijek spremiti iza rešetaka. Sarah će stoga morati prebroditi svoju fobiju od vanjskog svijeta i suočiti se s mržnjom njezinih supatnica u podrumu, koje vjeruju da je ona surađivala s otmičarom. Otkrit će kako zvjerstva ne počinju i ne završavaju u podrumu, ali i naći način da napokon pobijedi prošlost…Izuzetan debitantski roman Koethi Zan, čija su prava prodana u desetak zemalja i prije objavljivanja, zastrašujući je triler koji u žanr unosi val osvježenja i noviteta. Algoritam vam predstavlja ovaj odličan roman u prijevodu Predraga Mavara.