Gounelle, L.- Čovjek koji je tražio sreću

m 95568Tijekom godišnjeg odmora na živopisnom Baliju, Julian odluči posjetiti poznatog iscjelitelja Samtyanga, koji ubrzo otkrije da, iako tjelesno zdrav, Julian nije sretan čovjek. I da uopće nije svjestan svoga stanja.

Razgovori sa starim mudracem dovest će Juliana do same srži njegove duše i navesti ga na preispitivanje najdubljih uvjerenja. Julian spoznaje da sve što proživljavamo počiva na onome u što vjerujemo. A da je najveća prepreka koju treba svladati na putu do životne sreće – on sam.

Čovjek koji je tražio sreću međunarodni je bestseler koji je milijunima čitatelja diljem svijeta promijenio život, otkrivši im svijet novih mogućnosti i put k istinskoj sreći.