Benton D. : Posljednja prva supruga

Posljednja-prva-supruga-OMOT-tisakLeslie i Wes naizgled su solidan bracni par. Djeca su im odrasla, novca imaju dovoljno... čini se da žive ugodno kao i svi, njima slični, bračni parovi. No kad Leslie shvati da je ostala jedina prva supruga u njihovom društvu s kojim su provodili vrijeme i putovali te da su drugi muškarci svoje prve supruge zamijenili mlađima i atraktivnijima, ona ce se zapitati zašto su to učinili i sprema li se na sličan potez i njezin suprug.

U tom preispitivanju Leslie ce shvatiti da je njezina uloga brižne supruge i majke jako podcijenjena i umjesto Wesa ona ce odlučiti da ne želi više biti