Carnegie, D.- Kako steći prijatelje i naklonost ljudi u digitalno doba

KAKO-STECI-PRIJATELJE-I-NAKLONOST-LJUDI-1000pixCarnegiejev oštrouman pristup komunikaciji već je cijelo stoljeće jednako aktualan, a pobudio je zanimanje milijuna čitatelja.
Na zidu u uredu uspješnoga američkoga industrijalca Warrena Buffetta kao jedina diploma visi svjedodžba o osposobljavanju u školi Dalea Carnegieja, a i glasoviti poslovni čovjek Lee Iacocca priznaje da je upravo ondje stekao hrabrost da govori u javnosti.
Scott Adams, autor omiljenoga stripa Dilberta, smatra da Carnegiejeva učenja „mijenjaju život“. Kako bi pokazali trajnu važnost tih savjeta, u tvrtki „Dale Carnegie & suradnici“ odlučili su njegova načela i savjete prilagoditi našemu hirovitomu digitalnomu dobu. Danas komuniciramo brže i služimo se drukčijim oruđima, ali Carnegiejevi savjeti kako priopćavati, rukovoditi i učinkovito voditi neprocjenjivi su u svakome dobu.