Benton Frank, D.- Sestre uragana

Sestre-uragana-webSezona uragana rano počinje i tutnji cijelo ljeto, do duboko u rujan. Životi ljudi često odražavaju vremenske (ne)prilike, a ovaj roman donosi upravo takvu priču.Maisie, Liz i Ashley tri su generacije žena jedne obitelji. Maisie Pringle voli da njezina riječ uvijek bude zadnja u svemu, a naročito kad je posve u krivu. Njezina kći Liz uhvaćena je u klasičan vrtlog srednjih godina i emotivno zahtjevnog posla, koji će joj na kraju otvoriti oči prema razočaravajućoj istini. A Lizina prekrasna kći Ashley sa svojim sanjarskim ambicijama o malo vjerojatnoj budućnosti unosi razdor među sve njih. Tog će se ljeta s ove tri žene sudbina poigrati na vrlo ozbiljan način i sve će se naći u središtu naizgled bezizlaznih situacija, a mudrost starijih dama donijet će rješenje mladima. Istodobno ozbiljan ali i izvanredno duhovit novi roman autorice hita Posljednja prva supruga ponovno je odlično ispričana priča o životu žena koje žive od ljubavi i za ljubav i koje će se kao lavice boriti protiv svega što tu ljubav može ugroziti.