Čovjek iz sjene

covjek-iz-sjeneSpecijalna agentica FBI-a Smoky Barrett nema više što izgubiti u životu... Na posljednjem je zadatku manijak ubio njezinu kćer i muža, lice joj unakazio ožiljkom, a u duši ostavio pustoš. Smoky sada vodi tim istražitelja koji lovi novog kalifornijskog monstruma. Radi se o izopačenom serijskom ubojici koji se potpisuje s „Jack ml.“ i koji vjeruje da je izravni potomak Jacka Trbosjeka. Nakon što je poslao snimku svog jezivog uratka, Smoky se budi iz letargije i kreće u akciju. Hoće li uspjeti pronaći neki trag? Može li ući u kriminalni um takvog čudovišta? Smoky prihvaća morbidnu igru u kojoj je ulog život ili smrt.