Belle, K. - Dok nas laž ne rastavi

on Petak, 15 Ožujak 2019. Posted in Noviteti

Belle, K. - Dok nas laž ne rastavi

"Jeste li spremni zapitati se je li sve u vašem životu onakvo kakvim se čini? Svi imaju tajne. Iris i Will u braku su sedam godina i žive gotovo savršenim životom. Jednoga jutra, kada Will odleti na poslovno putovanje u Floridu, njezin svijet naglo se urušava: drugi zrakoplov, na putu u Seattle, srušio se i nitko nije preživio nesreću, a prema riječima službenika zračne luke, Will je bio među putnicima. Shrvana i zbunjena, Iris čvrsto vjeruje da je riječ o velikom nesporazumu. Zašto joj je Will lagao kamo ide? Što li je još slagao? Kada se Iris odvaži na očajničku potragu za onime što joj je suprug zatajio, odgovori će je šokirati do srži. "