Byrne, L. - Anđeli na vrhovima mojih prstiju

on Utorak, 20 Lipanj 2017. Posted in Noviteti

Byrne, L. - Anđeli na vrhovima mojih prstiju

Knjiga Anđeli na vrhovima mojih prstiju  vraća nas na područje koje je Lornu Byrne učinilo međunarodno priznatom književnicom, čija se djela prodaju u ogromnim nakladama. Priče o Lorninom djetinjstvu u ruralnoj Irskoj, o tome kako su joj anđeli pomogli i navodili je kroz traumatične događaje, dovele su do detaljnih opisa anđela, do informacija o tome koliko različitih tipova anđela postoji, o tome kako se oni ponašaju tijekom interakcije s Bogom i  s drugim anđelima te u komunikaciji s drugim ljudskim bićima, o njihovoj ulozi u našem životu i nakon što umremo.

Tako detaljne informacije o anđelima još nikada i nigdje nisu objavljene.