Constantine, L. - Posljednja gospođa Parrish

on Utorak, 21 Svibanj 2019. Posted in Noviteti

Constantine, L. - Posljednja gospođa Parrish
"Amber Patterson umorna je od toga što je nevidljiva i obična. Sve je uvjerenija kako ju je svijet nepravedno zakinuo, uskratio joj ono za što je predodređena i što je zaslužila, dok određeni pojedinci ničim nisu zaslužili sve bogatstvo i sreću koje su se domogli. Stoga će lukava Amber osmisliti plan koji bi je mogao dovesti na mjesto supruge neodoljivog milijunaša Jacksona Parrisha gdje bi napokon dobila svu pažnju, ljubav i novac koji joj, kako ona vjeruje, pripadaju. Tako će započeti pažljivo zamišljena preobrazba anonimne djevojke iz provincije u ženu koja će učiniti sve ne bi li postala nova gospođa Parrish.
Problem je, naravno, Daphne, supruga Jacksona Parrisha, kao i činjenica da je on ludo zaljubljen u svoju ženu. No Amber neće odustati zbog takve prepreke. Spletkama će se uvući u život Parrishevih, a iz takve blizine postat će joj puno jednostavnije povlačiti konce i tjerati vodu na svoj mlin.