Finn,J.A.- Žena na prozoru

on Utorak, 17 Travanj 2018. Posted in Noviteti

Finn,J.A.- Žena na prozoru

Besteseler br. 1 New York Timesa

Nije paranoja ako se doista događa.

Prošlo je deset mjeseci otkad je Anna Fox napustila sigurnost svog doma u New Yorku. Užasnuta mogućnošću da izađe van, dane provodi u ispijanju vina, gledanju filmskih klasika, prisjećanju na sretnija vremena i... špijuniranju susjeda. Onda se u kuću preko puta nje useli
obitelj Russell: majka, otac i sin tinejdžer. Savršena obitelj. Ali jedne noći Anna kroz svoj prozor vidi nešto što nije smjela. Njezin se svijet počne raspadati, a šokantne tajne izlaze na vidjelo. Samo, što se zaista dogodilo? Što je umislila? Tko je u opasnosti, a tko sve kontrolira?
U trileru koji se čita bez daha nitko – i ništa – nije onakvim kakvim se čini.
Prepun obrata, moćan i potresan, Žena na prozoru sjajan je triler i istinski naklon Hitchcocku.

Žena na prozoru A. J. Finna roman je koji se objavljuje u više od 35 zemalja. Prozvan jednim od najiščekivanijih prvijenaca desetljeća, opravdao je očekivanja zauzevši vrhove top-lista u SAD-u, Velikoj Britaniji, Australiji... Ekranizaciju romana producirat će dobitnik Oscara Scott Rudin, a scenarij potpisuje Tracy Letts, dobitnik nagrade Pulitzer.

"Impresivno. Uzbudljivo. Izvanredno."
- Gillian Flynn

"Jedan od onih rijetkih romana koji se uistinu ne ispuštaju iz ruku."
- Stephen King

"Hitchcock bi sigurno snimio film prema ovom romanu."
- Ruth Ware

"Napet, prepun iznenađenja i ispisan srcem. Zadivljujući prvi roman A. J. Finna, nevjerojatnog novog talenta."
- Jane Harper

"Prekrasno napisana, sjajno zamišljena i raskošna priča o ljubavi, gubitku i ludilu. Roman koji je zaslužio postati hit."
- Washington Post