Flynn, V. - Dozvola za ubojstvo

on Petak, 15 Ožujak 2019. Posted in Noviteti

Flynn, V. - Dozvola za ubojstvo

"Na prvoj crti bojišnice globalnog rata protiv terorizma CIA-in superagent Mitch Rapp pokušava spasiti još jedan život – vlastiti – u ovom ˝zabavnom romanu koji se brzo čita˝ (People) najprodavanijeg autora na listi bestselera New York Timesa, Vincea Flynna. Oko za oko: to je odmazda koju zahtijeva moćan otac mrtvog terorista – a pomoću njegove mržnjom ispunjene molbe, Mitch Rapp postaje meta eksplozivne međunarodne zavjere. Hrabri je operativac morao i nekažnjeno ubiti i mučiti kako bi izbjegao katastrofu, a sve kako bi očuvao slobodu. No čak i u krugovima američkih saveznika neki vjeruju da je došlo vrijeme da se Rappu stane na kraj. Lovac se pretvorio u lovinu, a Rapp se mora osloniti na svoje oštre nagone kako bi preživio – te izborio pravdu – dok bijesno kažnjava one koji su ga izdali. "