Green, J., Levithan, D. - Will Grayson , Will Grayson

on Petak, 26 Siječanj 2018. Posted in Noviteti

Green, J., Levithan, D.  - Will Grayson , Will Grayson

Koja je vjerojatnost da u sex shopu u nekoj čikaškoj ulici, u sitni sat, upoznate svojeg imenjaka i prezimenjaka? Baš se to dogodilo Willu Graysonu. I jednom i drugom. Iako su vršnjaci i žive relativno blizu, dvojica Willa Graysona kao da dolaze s različitih planeta.

Međutim, točno od tog mrvicu bizarnog upoznavanja njihovi životni putovi ne prestaju se sudarati, vodeći ih u sasvim neočekivanom pravcu. Dobro, nije za to zaslužna samo sudbina. Svoje (velike) prste u svemu ima i najveseliji učenik u povijesti srednje škole, nimalo sitni Tiny – Malac – Cooper. I jedna posve izvanserijska Jane. Plus jedan mjuzikl.