Haig, M. - Zašto ostati živ

on Srijeda, 14 Veljača 2018. Posted in Noviteti

Haig, M. - Zašto ostati živ
Mattu Haigu bile su dvadeset i četiri godine kad se njegov svijet urušio.
Ovo je istinita priča o tome kako je Matt prebrodio životnu krizu, pobijedio duševnu bolest koja ga je zamalo usmrtila i ponovno naučio živjeti.
Knjiga Zašto ostati živ, potresno, duhovito i radosno istraživanje načina da se bolje živi, bolje voli i da se osjeća življe, nije samo memoarsko djelo.
To je knjiga koja nam govori o tome kako najbolje iskoristiti svaki dan života i nikada ne odustati.
Duševna bolest dotakne svačiji život: ako sami ne bolujemo od nje, imamo prijatelja ili voljenu osobu koja boluje. Ova nas knjiga poučava slaviti male radosti i trenutke mira koje nam život donosi te podsjeća da  uvijek imamo razloga ostati živi.
Matt Haig napisao je razumljivo i životvorno memoarsko djelo o svojoj borbi s depresijom i o tome kako ga je pobjeda  nad tom bolešću poučila živjeti.