Hill, N. - Promišljanjem do bogatstva

on Utorak, 05 Studeni 2019. Posted in Noviteti

Hill, N. - Promišljanjem do bogatstva

Knjiga PROMIŠLJANJEM DO BOGATSTVA, utemeljena na autorovom proslavljenom djelu LAW OF SUCCESS, predstavlja pročišćenu mudrost istaknutih ljudi koji su ostvarili velika postignuća i veliko bogatstvo.
Nadahnuće za ovu knjigu autor je pronašao u čarobnoj formuli uspjeha Andrewa Carnegiea. Carnegie je njezinu djelotvornost dokazao bogatstvima koja su stekli mladi ljudi kojima je otkrio svoju tajnu.
U ovoj ćete knjizi pronaći tu tajnu kao i tajne ostalih velikih ljudi. Otkrit ćete ne samo ŠTO ČINITI već i KAKO TO ČINITI. Usvojite li i primijenite te jednostavne tehnike, ovladat ćete tajnom istinskog i trajnog uspjeha.
TADA   ĆETE   OD   ŽIVOTA   DOBITI   SVE   ŠTO   POŽELITE.