Hoover, C. - Sve tvoje savršeno

on Ponedjeljak, 18 Veljača 2019. Posted in Noviteti

Hoover, C. - Sve tvoje savršeno

Može li savršena ljubav dvoje nesavršenih ljubav potrajati zauvijek? PRIJE: Quinn se ni u snu nije mogla nadati da će ljubav svog života pronaći pred ulaznim vratima svog uskoro bivšeg zaručnika. Godinu dana nakon što su oboje napustili svoje nevjerne partnere, Quinn i Graham uživaju u savršenoj vezi koja se čini sudbinski predodređenom. SADA: Sedam godina poslije, njihovoj savršenoj ljubavi prijeti opasnost od nesavršenog braka. Uspomene, pogreške i snovi koji su se godinama gomilali, sada ih razdvajaju. Jedina stvar koja bi ih mogla spasiti ujedno je i ono što bi im moglo nepovratno razoriti brak. Napisan s jednakom emocionalnom dubinom i pronicljivim uvidima zbog kojih su Priča završava s nama i Opasna ljubav Colleen Hoover smjesta postali bestseleri New York Timesa, Sve tvoje savršeno snažna je i iznimno dirljiva priča o slomljenom bračnom paru čija budućnost ovisi o obećanjima koja su nekoć dali jedno drugomu, podsjećajući nas da posljednji spas uvijek leži u vječnoj snazi ljubav...