Howard, L. - Žena u sjeni

on Četvrtak, 23 Kolovoz 2018. Posted in Noviteti

Howard, L. - Žena u sjeni

Linda Howard vraća se s uzbudljivim i senzualnim, novim romanom o ljubavi i intrigama... i smrtonosnim sjećanjima. Jednoga jutra, Lizette Henry probudi se i ne prepoznaje vlastiti odraz u zrcalu. Nije riječ o amneziji. Savršeno zna tko je, što je jučer radila, tko su njezini roditelji i gdje je odrasla – sjeća se svega. Ali ona nije osoba koja trenutačno zuri u nju. Uplašena, počinje tragati po kući za nečim – bilo čime – što bi moglo potvrditi njezina sjećanja. Nema ničega. Ipak, u njezinu životu ništa ne izgleda nenormalnim, osim nje same. Možda je poludjela, ali nekako vjeruje da se ne radi o tome. Bilo tko drugi zakazao bi psihijatrijski pregled, ali Zette nije bilo tko. Duboko u sebi zna da ona nije lice koje je gleda iz zrcala i odlučna je doznati istinu prije nego što bude prekasno...