Howe, K. J. - Nestali na nebu

on Ponedjeljak, 13 Svibanj 2019. Posted in Noviteti

Howe, K. J. - Nestali na nebu
Kada se Thea nađe u zrakoplovu otetom negdje iznad Libijske pustinje, njezin je prioritet pobrinuti se za dvojicu dječaka spašenih iz rata u Africi, koji sada s njom putuju k novoj obitelji u Londonu.
Kao jedna od najboljih operativki za otmice i spašavanje, Thea će se naći u pregovorima za živote dvojice dječaka i svih putnika na zrakoplovu – pa tako i svoj život – a jedan pogrešan potez može dovesti do smrtonosnih posljedica. Nakon što je prisilno odvojena od dječaka i ostalih putnika, Thea i njezin tim brzo će se posvetiti misiji spašavanja, i ne sluteći da će pritom razotkriti zavjeru CIA-e, Vatikana i sicilijanske mafije, daleko zlokobniju nego što je Thea ikad mogla zamisliti.