Juul, J. - Coaching za roditelje

on Četvrtak, 09 Siječanj 2020. Posted in Noviteti

Juul, J. - Coaching za roditelje
Djeca ne trebaju savršene roditelje, već roditelje koji su poput svjetionika: majke i očeve koji im pružaju orijentir i koji s poštovanjem prihvaćaju svoju odgovornost u obitelji.
Slavni obiteljski terapeut ohrabruje roditelje i potiče ih na to da idu vlastitim putem te da se suočavaju s važnim temama: Je li ravnopravnost ključ za ugodno obiteljsko ozračje? Koliko je slobode i koliko vodstva djeci potrebno?
Pritom nije presudan skladan odnos roditelja i djece, ključno je pronaći vremena za sebe i svojega partnera.
Pročitajte i Što se događa s djecom čiji se roditelji ne znaju nositi s njihovim emocionalnim reakcijama.