Maas, S. J. - Nasljednica vatre (Prijestolje od stakla)

on Petak, 15 Lipanj 2018. Posted in Noviteti

Maas, S. J. - Nasljednica vatre (Prijestolje od stakla)

Treći nastavak serijala Prijestolje od stakla.
Slomljeno srce i borba za goli život ostavili su traga na Celaeni Sardothien. Na životu je održava jedino želja da osveti surovu smrt svoje najdraže prijateljice. No, sudbina ima drukčije planove. Celaenu šalju na put na kojem se, osim s kraljevim zadatkom, prisiljena suočiti i s najmračnijom tajnom – istinom o vlastitom podrijetlu. Dok se ona bori s vlastitim demonima, moćne i brutalne sile prijete zavladati svijetom. Iako je krvavo zaradila titulu kraljevog borca, Celaena nikad nije bila bliže tome da postane izdajnik. I spasi svijet.