Maas,S.J.- Kruna ponoći

on Utorak, 08 Kolovoz 2017. Posted in Noviteti

Maas,S.J.- Kruna ponoći

Sa svojeg prijestolja od stakla, Adarlanom i dalje vlada kralj, duše crne kao ponoć. Iako je pobijedila na okrutnom dvorskom turniru i krvavo zaradila titulu kraljevog borca, ubojica Celaena Sardothien miljama je daleko od toga da je odana kruni. No, njezina prava misija postaje sve teža kada shvati da nije jedina koja na dvoru traži istinu. Kome uopće vjerovati?
Tko je zapravo prijestolonasljednik Dorian? Kakvu to igru igra njezina najbolja prijateljica, princeza Nehemia? I je li kraljev kapetan straže Chaol zaista onakav kakvim se predstavlja?
Nakon užasne noći i tragedije koja ju je duboko potresla, Celaenin svijet se ruši, a ona je prisiljena donijeti odluku - kome je zapravo i koliko odana.