O'Flanagan, S. - Nestala žena

on Četvrtak, 19 Rujan 2019. Posted in Noviteti

O'Flanagan, S. - Nestala žena

Imogen Naughton mlada je poslovna žena. Živi u Dublinu, ima savršenog muža, lijepu kuću i dobar posao. Na prvi pogled sve je besprijekorno. Kad jednoga dana Imogen nestane bez traga, svi koji je poznaju šokirani su. Njezin šarmantni muž Vince zatečen je i ne miri se s činjenicom da ga je napustila. Nije ni imala razloga jer Vince se prema njoj uvijek odnosio kao prema kraljici i bezuvjetno je volio. No što se uistinu događalo u njihova četiri zida? Zašto je Imogen otišla? Vince se odlučuje na nimalo jednostavan pothvat: krenuti sâm u potragu za voljenom ženom, a tragovi njezine prošlosti vode ga u južnu Francusku... Tijekom svoje potrage Vince se suočava s mnoštvom pitanja. Zašto je Imogen netragom nestala? Od koga se skriva? Hoće li moći preživjeti bez njega? Hoće li je pronaći i uspjeti dovesti kući u Irsku? Psihološki roman Sheile O’Flanagan, nagrađivane irske spisateljice, priča je o ljubavi i moći, o ženi koja želi započeti ispočetka i muškarcu koji to ne može prihvatiti...