Paris, B. A. - Vrati me

on Utorak, 07 Svibanj 2019. Posted in Noviteti

Paris, B. A. - Vrati me
Od autorice uspješnica Slom i Iza zaključanih vrata, Vrati me je novi napeti triler koji će vas držati u neizvjesnosti do samoga kraja.
Fin i Layla zaljubljeni su par na odmoru u Francuskoj. Nakon kratkog predaha u vožnji autocestom Fin se vraća u automobil, no Leyli se u tom trenutku gubi svaki trag. To je barem ono što je ispričao policiji. Dvanaest godina kasnije Fin je zaručen s Ellen, Laylinom sestrom, a idilu narušavaju nove indicije koje upućuju na činjenicu da je Layla još živa.

Izuzetno uzbudljiv kriminalistički roman Vrati me, autorice B. A. Paris, ponukat će vas da sumnjate u sve i svakoga u iščekivanju nevjerojatnog raspleta.