R. Tafra, D. - Tajkunova kći

on Ponedjeljak, 11 Studeni 2019. Posted in Noviteti

R. Tafra, D. - Tajkunova kći

Fiktivna priča inspirirana našom okolinom, u kojoj je svaka sličnost sa stvarnim ljudima i događajima slučajna. Luka je obožavao brzinu njezinih misli, uživao je u njezinoj lakoći življenja, volio je njezinu znatiželju, njezin vječni optimizam i stav da apsolutno ništa nije nemoguće – ipak, otišao je što dalje od nje jer ga ona nije zaustavila. Ali ipak nije ju mogao sasvim pustiti... Nakon Lukina odlaska, Jelena je svu svoju domišljatost uložila kako bi spasila posrnuli koncern svoga oca. Ljubav svojeglave princeze golemog poslovnog carstva i najboljeg prijatelja njezina brata polazna je točka romana Tajkunova kći u kojem Dragana R. Tafra oslikava šaroliku lepezu lažnog sjaja bogataša novog doba upletenih u tranzicijske poslovne i političke igre. U romanu žestokog tempa i britkih dijaloga isprepliću se obiteljske tajne i zakulisni poslovni potezi visokog društva koje je u tranziciji zauzelo centre moći. Tajkunova kći roman je o kritičnom trenutku jedne obitelji i jednog društva, u kojem postaje jasno da će brzo stečeno bogatstvo još brže nestati, a s njim i društveni odnosi koje je donijela financijska moć.