Rajović.R.- Kako igrom uspješno razvijati djetetov IQ-NTC sustav učenja

on Petak, 01 Prosinac 2017. Posted in Noviteti

Rajović.R.- Kako igrom uspješno razvijati djetetov IQ-NTC sustav učenja

Druga knjiga dr. Ranka Rajovića donosi vam puno praktičnih primjera uz podsjetnik na teoriju sustava NTC-sustava učenja kako biste njegovu metodu mogli primjenjivati u radu s djecom.

Dr. Ranko Rajović, doktor interne medicine, dugogodišnji je predsjednik Odbora za darovite međunarodne udruge Mensa i UNICEF-ov suradnik na projektu ranog poticanja intelektualnog razvoja. Osnivač je Mense Srbije i Nikola Tesla centra – Odsjeka za darovitu djecu.

Autor je NTC-sustava učenja, inovativnog programa koji pomaže djeci da u što većoj mjeri dosegnu svoje biološke potencijale.