Riddell, C. - Ottolina i Purpurni Lisac

on Utorak, 15 Svibanj 2018. Posted in Noviteti

Riddell, C. - Ottolina i Purpurni Lisac

U posljednjem nastavku u ovoj seriji Ottolina i g. Munroe upoznaju nove prijatelje, otkrivaju tajne i pomažu razriješiti zagonetke.
Nakon pospremanja kuće Ottolina i g. Munroe upoznaju zanimljivog i vrlo informirano Purpurnog Lisca koji poznaje sve tajne grada i on će ih povesti na urbani safari. Tamo će otkriti da u njihovu gradu žive neke životinje za koje nisu znali i koje izlaze samo noću. Odlično su se proveli!
No pri tome je g. Munroe uočio neobične pjesme zalijepljene za rasvjetne stupove i njih su dvoje odlučili otkriti tko se krije iza toga. Na večeri u čast svojih novih prijatelja svi će se odlično zabaviti i dogovoriti nove avanture, a Ottolina i g. Munroe opet će smisliti pametni plan. A uspjet će pomoći i sramežljivoj Grimiznoj Lisici da pokaže svoj talenat.

U ovom prekrasnom posljednjem nastavku Ottolina će otkriti kako postoje i druge djevojčice koje žive slično kao ona, njezina iskrenost i dobronamjernost očarat će čitatelje, a ilustracije će svakog razniježiti.