Riddle, A.G. - Svijet Atlantide

on Srijeda, 06 Studeni 2019. Posted in Noviteti

Riddle, A.G. - Svijet Atlantide
Sjeverni Maroko. Doktorica Kate Warner izliječila je svijet od pandemije, no čovječanstvo se suočava s novom prijetnjom. Počinje potpuno uništenje ljudske civilizacije, no pojavio se novi tračak nade – signal potencijalnog saveznika.

Opservatorij u Arecibu, Portoriko. Mary Caldwell provela je cijeli život promatrajući zvijezde i tražeći znakove inteligentnog života na drugim svjetovima. Taj je dan napokon stigao, a Mary se našla usred bitke starije od ljudske vrste, s mnogo većim ulozima.

Antarktika. Nakon izbijanja Pošasti Dorian Sloane napokon je shvatio da ga Ares iskorištava za svoje tajne planove. Dok se Dorian priprema preuzeti kontrolu nad situacijom, Ares će izazvati još jednu kataklizmu. Katastrofa se širi na sve dijelove svijeta, Ares otkriva istinu o pravoj prijetnji čovječanstvu, a Dorian prihvaća posljednju misiju: mora pronaći i ubiti Davida Valea i Kate Warner.

Milosti više nema. Vrijeme istječe, životi su im u opasnosti, a Kate i David naći će se u vrtoglavoj potjeri kroz povijest tajanstvene kulture čije tajne mogu spasiti čovječanstvo u najtežem trenutku.