Robotham, M. - Sve njezine tajne

on Ponedjeljak, 10 Rujan 2018. Posted in Noviteti

Robotham, M. - Sve njezine tajne

Meghan i Agatha nemaju mnogo toga zajedničkoga, ali ih prst sudbine spaja. Ponekad se i najčarobniji život može promijeniti u hipu, preokrenuti naglavce gotovo ili doslovno preko noći. To se dogodilo naizgled “savršenoj” Meghan koja kao da živi “američki san”. Sretno je udana za televizijskog sportskog voditelja Jacka, majka je dvoje prekrasne djece, živi u  tek kupljenoj i ugodno uređenoj kući u jednom od dobrih  londonskih kvartova. Meghan je i “blogerica” koja piše o majčinstvu i svakodnevnim ženskim i bračnim problemima. Čeka treće dijete, a termin porođaja zakazan je početkom prosinca. U njenom susjedstvu našla se Agatha koja popunjava police u susjednom supermarketu. I Agatha je trudna, otprilike kao i Meghan. Dvije se buduće majke skoro svakodnevno susreću s tim da Meghan to ne primjećuje, dok Agatha živi za svaki susret s Meghan. Kao i mnogi drugi ljudi, Agatha zavidi Meghan na njenoj sreći, obiteljskoj idili i uspjehu. Promatra je i uhodi. Želi biti poput nje. Ali ne u smislu da joj je Meghan uzor već ima sasvim druge ideje….