Sha, Z.G. - Mudrost duše

on Srijeda, 26 Rujan 2018. Posted in Noviteti

Sha, Z.G. - Mudrost duše
U svojoj seriji knjiga o moći duše dr. Sha vodi čitatelja do svjesnosti o iscjeljenju ne samo tijela, uma i duha nego i srca. Srž prirodnih metoda iscjeljivanja svoje kulture povezao je sa svojim obrazovanjem zapadnjačkog liječnika, a svoju mudrost nam velikodušno pruža u knjigama iz serije o moći duše.
Provjereni rezultati dr. Shaa pokazali su tisućama učenika i čitatelja da se u posebnim zvucima, pokretima i potvrdnim percepcijama kriju iscjeljujuće energije i poruke. Utemeljene na njegovim osobnim iskustvima, Shaove teorije i praksa izravnog rada s energijom i duhom životne sile praktične su, holističke i duboko mudre. Njegova spoznaja da je moć duše najvažnija za svaki dio života od iznimne je važnosti za suočavanje s izazovima života u 21. stoljeću.