Shapiro Barash, S. - Otrovne prijateljice

on Srijeda, 26 Rujan 2018. Posted in Noviteti

Shapiro Barash, S. - Otrovne prijateljice
Prijateljice biramo same, kao što same odlučujemo s kim ćemo dijeliti tajne, kome ćemo se povjeravati, s kim se smijati, a s kim katkad i zaplakati. Žena uvijek može računati na svoje prijateljice, zar ne?

No što se događa kad su ženska prijateljstva bolna, škodljiva, pa čak i otrovna? Susan Shapiro Barash u Otrovnim prijateljicama istražuje različite tipove prijateljica te opisuje kako i zašto zaglavimo s prijateljicama najgore vrste i kako se možemo „izvući“ iz takvih zamršenih odnosa. Na potpuno nov i zabavan način Shapiro Barash razmatra veze (i okove) ženskih prijateljstava i zakoračivši u to još nedovoljno istraženo područje nastoji nam pomoći da prepoznamo i naučimo cijeniti prijateljice koje nam uistinu žele dobro – iskrene prijateljice za cijeli život!