Sharma, R. - Budni u 5

on Utorak, 15 Listopad 2019. Posted in Noviteti

Sharma, R. - Budni u 5

Budni u 5 revolucionarna je i nevjerojatna priča o dvoje običnih ljudi koji streme većoj produktivnosti, blagostanju i mirnoći u ovom dobu digitalnih ometanja i zamorne kompleksnosti, te tako susreću neobičnog i zapanjujućeg tajkuna. Čudnovat, no briljantni milijarder povest će ih na zanosno putovanje svijetom koje će poboljšati njihovo poslovanje, reprogramirati njihovu učinkovitost te probuditi njihovu sreću te osjećaj osobne slobode. U ovoj knjizi koja mijenja život, koju je autor stvorio tijekom rigoroznog četverogodišnjeg razdoblja, otkrit ćete naviku ranog ustajanja koja je mnogima pomogla doseći sjajne rezultate dok su istovremeno uvećavali vlastitu sreću, spremnost na pomaganje drugima i osjećaj živosti. Dijelom manifest vještine, dijelom pravilnik za genijalnu produktivnost i dijelom suputnik za divno proživljen život, Budni u 5 djelo je koje će vam promijeniti život. Zauvijek.