Šimleša, B. - Kako zavoljeti sebe

on Petak, 13 Prosinac 2019. Posted in Noviteti

Šimleša, B. - Kako zavoljeti sebe

Kako razviti ljubav prema sebi, a da ne postanete egoistični i narcisoidni? Kako pozitivno misliti, ali bez ružičastih naočala? Kako se riješiti strahova i pomiriti se s prošlošću? (jer valjda je i vama dosta nesigurnosti i zamjeranja)

Kako pronaći mir s roditeljima, neovisno o tome što vam nisu dali ono za čim ste žudjeli? Kako razviti svoju intuiciju? Što se događa s nama kad umremo? Ovo su samo neka od pitanja na koje Bruno daje odgovore u knjizi koja je nastala kao transkript njegova tečaja. Pokušavajući naći ravnotežu između znanosti i duhovnosti, duhovnog i materijalnog, praktičnih savjeta i apstraktnih ideja o našoj duhovnoj prirodi, knjiga je doista napredna abeceda osobnog razvoja. Knjiga sadrži i meditacije te brojne konkretne alate koji pomažu sve te ideje provesti u djelo. Često znamo što bismo trebali napraviti ili što bismo htjeli osjećati, ali ne znamo kako to ostvariti. Zato Brunina knjiga daje odgovore kako to ostvariti u praksi.