Stevens, C. - Ne napuštaj me

on Srijeda, 16 Siječanj 2019. Posted in Noviteti

Stevens, C. - Ne napuštaj me
Prije jedanaest godina, Lindsey Nash je usred noći pobjegla sa svojom kćerkom od nasilnog supruga alkoholičara. Proganjajući je, njen suprug Andrew uzrokovao je prometnu nesreću i završio u zatvoru, a Lindsey i njena kćer Sophie odselile su se u Dogwood Bay u Kanadi i započele svoj novi život.
Danas Lindsey vodi svoji tvrtku, a kći tinejdžerka traži svoj vlastiti put. Nakon što je Andrew pušten iz zatvora, Lindsey je uvjerena da je presjekla sve veze i ostavila prošlost iza sebe. No, proganja je stalan osjećaj da je netko promatra, prateći svaki njezin potez. U njezin je novi dom provaljen , a novi dečko napadnut. Lindsey je uvjerena da je proganja njezin bivši suprug, iako on tvrdi da se promijenio. No je li Andrew zaista postao druga osoba ili Lindsey želi nauditi netko puno opasniji?