Sunim, H. - Ono što vidiš tek kad usporiš

on Ponedjeljak, 03 Srpanj 2017. Posted in Noviteti

Sunim, H. - Ono što vidiš tek kad usporiš

Usudimo li se usporiti u vječnoj trci za „više“, shvatit ćemo da smo već blagoslovljeni divnim životom – trebamo ga samo primijetiti, prihvatiti i proživjeti, u svoj njegovoj ljepoti i punini. Kad produbimo odnose s ljudima i otvorimo svoje srce, živimo život u ljepoti i miru.

Svjetski poznati budistički redovnik i učitelj Haemin Sunim (čije ime znači „spontana mudrost“) iskreno i otvoreno opisuje svoja iskustva i opažanja nudeći nam niz savjeta i mudrosti o onome što nam je najvažnije u životu, od ljubavi i prijateljstva, do duhovnosti, budućnosti... Te su nadahnute misli poziv upućen svakome od nas – da usporimo i  pogledamo, otvorimo se za sreću.