Ward, J.R. - Danak anđelima

on Petak, 07 Srpanj 2017. Posted in Noviteti

Ward,  J.R. - Danak anđelima

U Charlemontu, u Kentuckyju, obitelj Bradford je crème de la crème visokog društva – baš kao i njihov ekskluzivni burbon. Njihovim kompliciranim životima i velebnim zdanjem upravlja diskretno osoblje koje neizbježno biva upleteno i u njihove skandale, a naročito sad, kad se samoubojstvo obiteljskog patrijarha sve više čini kao ubojstvo…

Svi su pod sumnjom – pogotovo najstariji sin Bradfordovih, Edward. Zla krv koja je kolala između njega i oca opće je poznata stvar i on je svjestan da može biti osumnjičen. Dok se istraga oko ubojstva zahuktava, on se bavi cuganjem i kćeri svog bivšeg trenera konja. U međuvremenu, obiteljska financijska budućnost povjerena je u savršeno manikirane ruke njihove poslovne suparnice, žene koja više od svega želi Edwarda.
Svi imaju tajne i nikome se ne može vjerovati. A onda, na samom vrhuncu obiteljske propasti, pojavljuje se odmetnuti sin Maxwell Bradford.
No, je li on spasitelj… ili najgori od grešnika?