u Utorak, 15 Veljača 2022. Objavljeno u Novosti

DONACIJA KNJIGA U DOM ZA (NE)ZBRINUTU DJECU

Grad Ilok i Gradska knjižnica i čitaonica Ilok se zahvaljuje svim građanima na doniranim knjigama, kao ujedno Srednjoj školi Ilok i profesorici Kseniji Dragun, DV Crvenkapica i odgojiteljicama Marini Nongradi i Mireli Karačić kao i njihovoj odgojno-obrazovnoj skupini „Krijesnice“ koji su pokazali svoju veliku ljubav darujući svoju knjigu i slikovnicu drugom djetetu.

Nema ljepšeg osjećaja od onoga kada možete nekome izmamiti osmijeh!❤

Sva donacija knjiga će biti dostavljena u Kuću svete Terezije od Malog Isusa na Vrhovcu u Dom za nezbrinutu djecu u Zagrebu.

Ovom humanitarnom akcijom još jednom dokazujemo kako imamo veliko srce i jako puno razumijevanja za one kojima je pomoć prijekopotrebna, istaknula je ravnateljica Gradske knjižnica i čitaonice Ilok Željka Đerić.