Coleman, L. - Ljeto u Provansi

on Ponedjeljak, 21 Lipanj 2021. Posted in Noviteti

Coleman, L. - Ljeto u Provansi

Kad Fern i Aiden ostvare neočekivani dobitak na lutriji, njihove reakcije uvelike se razlikuju.

Fern je zadovoljna što će uspjeti otplatiti hipoteku i staviti nešto ušteđevine na stranu prije nego što zasnuju obitelj, ali njezin suprug planira putovati svijetom.
Fern baš i nije osoba koja bi se s naprtnjačom na leđima upustila u takvu pustolovinu pa se, prije nego što se uopće uspjela snaći, našla pred suprugovom zamisli o godini dana razdvojena života.
I dok Aiden odlazi u australske divljine, Fern svoju slobodnu godinu odluči provesti u mirnijoj Provansi.
Smješten usred veličanstvenoga francuskog krajolika, dvorac Vernon nudi utočište od zbrke užurbanog života, a Fern pristaje na ispomoć, zauzvrat za poduku slikanja koju joj daje vlasnik – poznati, ali prilično nesređeni slikar Nico.