REEVE, S. - PUTOVANJA NA NEMOGUĆA MJESTA

on Petak, 22 Rujan 2023. Posted in Noviteti

Putovanja na nemoguća mjesta jednog od najprodavanijih autora i najuzbudljivijih dokumentarista Simona Reevea nastavak je uspješnice Korak po korak koji nas ovoga puta odvodi korak dalje na Simonovu životnu i avanturističkom putovanju.

Nastavivši dalje s točke na kojoj smo posljednji put stali, ovoga puta Simon nas odvodi u prekrasne i fascinantne, no veoma složene kutke svijeta koji ključaju u svojoj kontradikciji: od tropskih krajeva, usamljenih rajskih otoka pa sve do džungli koje bujaju uzavrelim životom.

Reeve s nama dijeli sve ono čemu su ga ta jedinstvena iskustva poučila, neprekidno ih kombinirajući s onim najljepšim, ali i najružnijim trenucima u svome privatnom životu: od poteškoća s plodnošću, mentalnim zdravljem pa sve do mudrih prijateljskih savjeta, iskustva bivanja ocem, osjećaja ljubavi prema kućnim ljubimcima i inspirativnih priča ljudi koji ga okružuju.