UNGE, C.- KROZ VATRU I VODU

on Ponedjeljak, 30 Siječanj 2023. Posted in Noviteti

Uz osamdeset pet posto opeklina i sto petnaest posto rizika od smrti, pravo je čudo što je ovaj pacijent još uvijek živ. Tako je daleko dogurao zahvaljujući Tekli Berg, liječnici hitne pomoći čije neuobičajene metode i fotografsko pamćenje često čine razliku između života i smrti.

Policija je uvjerena da je požar bio teroristički napad i da je u njega umiješan zagonetni pacijent.
Tekla je oduvijek skrivala svoj izvanredni um od bolničkih kolega i pribjegavala amfetaminima kako bi ublažila beskrajni vrtlog lucidnih sjećanja, no sada kada je uvučena u zagonetku koja uključuje korumpiranu policiju, vođu uzbekistanske mafije i njezina voljenog brata, morat će upotrijebiti sve svoje vještine.