VIŠNIĆ-JEVTIĆ, A.- PEDAGOGIJA RANOG PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA

on Utorak, 07 Svibanj 2024. Posted in Noviteti

Sveučilišni udžbenik Pedagogija ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja na najbolji način povezuje teoriju i praksu, prati trendove i znastvene i stručne spoznaje iz područja pedagogije i ranog predškolskog obrazovanja.

Udžbenik je namijenjen prvenstveno studentima, ali je i koristan priručnik svim odgajateljima, odnosno svima koji u tom području žele biti bolji i bolje razumjeti potrebe i mogućnosti djece rane i predškolske dobi.

Adrijana Višnjić Jevtić docentica je na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Profesionalno bavljenje ranim i predškolskim odgojem započela je kao odgojiteljica u dječjem vrtiću. Područja znanstvenog interesa su joj pedagogija ranog djetinjstva, profesionalni razvoj odgojitelja te suradnja obitelji i odgojno-obrazovnih ustanova. Mentorica je pri izradi završnih, diplomskih i doktorskih radova.