Dnevnici noćnog leptira

m 85501U ekskluzivnom privatnom internatu za djevojke krajem šezdesetih, jedna šesnaestogodišnjakinja bilježi svoje najintimnije misli u dnevnik. Iz dana u dan sve je  više opsjednuta svojom cimericom Lucy Blake i njezinim prijateljstvom s novom i čudnom učenicom. Ernessa je zagonetna i nepredvidiva, okružena mračnim glasinama, sumnjama i tajnama. Dok se školom zbog niza nesretnih događaja širi strah, a Lucy više nije Lucy, mašta i stvarnost se isprepliću i stapaju u živu noćnu moru glavne junakinje ispunjene tjeskobom, strahovima i strastima adolescencije.Je li Ernessa uistinu vampirica? Ili je sve to mentalna konstrukcija tinejdžerke zarobljene u svijetu vlastite grozničave mašte?