Moja baka ima dečka

Moja-baka-ima-decka-WEBNina dolazi iz prosječne obitelji, koju sačinjavaju ona, brat, roditelji i baka. U obitelji se život mijenja naglavce, kad tata dobije otkaz. Roditelji se udaljuju, a ona gleda kako pronaći tati posao, izvući ga iz depresije i vratiti u mamino srce. Nina je zaljubljena u Ljubu i sanja kako ga osvojiti, čudeći se neprestano što čak i baka Dobrila ima dečka, a ona nema. A k tome su njih dvoje još i  idealan par! Tata nađe novi posao, za koji mama ne zna, što će dovesti do nesporazuma i krivih zaključaka. Naime, ne znajući da joj muž izrađuje nakit i da je Nina jednu ogrlicu prodala svojoj razrednici, Ninina mama krivo zaključi da je razrednica  ogrlicu dobila na dar od njenog muža. Povrijeđena, napušta ih i odlazi u Italiju kod svoje sestre. Negdje u isto vrijeme,  baka Dobrila odlazi sa svojim dečkom na izlet biciklima, na Brač,  gdje im se gubi svaki trag. Nina je suočena s problemom kako pomiriti mamu i tatu, kako pronaći nestalu baku Dobrilu i kako osvojiti Ljubu.