Snaga sirove hrane

Snaga-sirove-hranePriručnik uz pomoć kojeg je moguće primijeniti način prehrane i, uz pomoć snage i energije sadržane u sirovoj hrani, kako je autorica naziva „sirove energije“ ne samo smršavjeti već i poboljšati zdravlje, izgled i opće psihofizičko stanje organizma. Slijedeći jednostavne recepte sadržane u knjizi, svaki čitatelj može se postupno priviknuti na prehranu sirovim namirnicama i tako se riješiti viška kilograma (takva prehrana u potpunosti čisti organizam i reaktivira metaboličke procese), smanjiti niz svakodnevnih tegoba (pripravci i sokovi od sirove hrane djeluju na povećanje tjelesne energije  te olakšavaju posljedice svakodnevnog stresa, fizičkih i psihičkih dnevnih napora) , poboljšati zdravlje jer se čišćenjem organizam obnavlja a energije i snaga sadržana u sirovoj hrani na njega djeluje ljekovito.