Cronin J. : Dvanaestorica

Res t dvanaestorica-za webKad se svjetla ugase, oni te čekaju. Napetost postaje sve dublja, intenzitet snažniji, a slika svijeta sve jasnija u nastavku moćne epske sage o hrabrosti, žrtvi i opstanku čovječanstva. Nakon katastrofe izazvane neuspjelim vladinim eksperimentom, svijet je zauvijek promijenio obličje. Zemlju su preplavile horde vampirolikih stvorenja kojima upravljaju dvanaestorica virusom preobraženih zatvorenika. Nakon što su se oslobodili iz vojne baze i zarazili većinu stanovništva, munjevitom brzinom zauzimaju i šire svoj teritorij. Samo rijetka područja ostaju netaknuta, a malobrojni preživjeli moraju dati sve od sebe kako bi osigurali vlastiti opstanak. U budućnosti Amy i njezina družina nastavljaju borbu za spas čovječanstva. Ali svijet se promijenio iz temelja. Neprijatelj je evoluirao i uspostavio nov mračni poredak u kojem je stvarnost mnogo strašnija od pukog uništenja ljudske vrste. Amyna je družba uspjela svladati prvog od dvanaestorice, no kako bi ih sve uništili, netko će od njih morati platiti najvišu cijenu.Najjezivija noćna mora čovječanstva tek je počela.