Dijeta 21. stoljeća

Dijeta-21-stoljeca-webMršavite uživajući u hrani i bez brojenja kalorija, snizite krvni tlak, šećer i uz održavanje zdravog, alkalnog pH tijela, vratite mladenački izgled, energiju i mentalnu kondiciju uz novi nutritivni program dr. Lejle Kažinić Kreho.

Inzulinska neosjetljivost, višak tjelesne težine, izražena abdominalna mast, povišene vrijednosti krvnih masnoća i krvni tlak, kronični umor, depresija, razdražljivost, ubrzano starenje ― sve zajedno čini metabolički sindrom ili sindrom X, koji se zbog nepravilne prehrane u zapadnoj civilizaciji širi poput zaraze. Nutritivna terapija jedini je znanstveno dokazano sredstvo koje suzbija metabolički sindrom jer omogućuje brz gubitak kilograma i smanjenje rizika od potencijalno smrtonosnih krvožilnih bolesti.