Kinsale L.: Cvijeće u oluji

cvijece-u-olujiVojvoda od Jervaulxa briljantan je, prelijep i opasan. U njegovoj blizini dame se rumene, a neke od uzbuđenja padaju i u nesvijest. U svakom slučaju, nijedna mu nije rekla ne. Njegovi razuzdani dani prepuni rizika naprasno su prekinuti kada jedan dan prije dvoboja doživi moždani udar. U uvjerenju da će ostati trajno oštećen, njegova ga obitelj šalje u sanatorij. U Christanov život ondje ulazi Maddy Timms, mlada žena drugačija od svih koje je upoznao. Christianu je ona svjetlo u mraku, a on njoj čovjek zbog kojega će odreći svega u što je do tada vjerovala... Napeta priča o ultimativnoj moći ljubavi.