Kubelka R., Pelt R.,Vrbanac D.:Dječji talenti

Dječji talenti naslovnica 72dpi-500x500Poslovni svijet želi one koji će stvarati izuzetne iskorake i nepredvidljivo dobre rezultate; znanost želi znanstvenike koji otkrivaju nova znanja i spoznaje i vode čovjeka do krajnjih granica njegove spoznaje; roditelj želi da mu dijete bude uspješno i socijalno kompetentno, a autorice ove knjige da djeca budu izvorno ono što jesu i da odgajatelji budu posvećeni razvoju i rastu djeteta kao svom pravom pozivu. Knjiga uči čitatelja da je talent upravo ono što dijete radi s lakoćom i pomaže da razvijajući buduće generacije različitih talenata, dijete razvija sposobnost nošenja sa kompleksnošću koja „snalazi“ svijet odraslih, te da kroz prilagodljivosti i fleksibilnosti od ranog djetinjstva potvrđuje i razvija svoju samosvijest.