Moccia F. : Želim te

elim te 438“Hoću li se ikad uspjeti vratiti onamo gdje žive samo zaljubljeni, tri metra iznad neba?” Ostavili smo ga s tim pitanjem. I sad, nakon dvije godine u New Yorku, Step se vraća u Rim. Mnogo se toga promijenilo. Uvijek je tako kad se, nakon određenog vremena, nekamo vratiš. Step uz očevu pomoć počinje raditi u svijetu spektakla. Živi u bratovoj kući, iznova uspostavlja kontakt s majkom i naravno, susreće svoje prijatelje: Budokane. Luconea, Schella, Bardata, Balestrija i sve ostale. Na njima se vide tragovi koje bol ostavlja u dubini duše, prije nego na koži. Buntovnici su, ali svjesni, i prije svega, nisu se promijenili. No koliko se pak promijenila ona, “njegova” Babi? Je li ispravno pokušati iznova oživjeti ljubavnu priču koja je bila toliko lijepa i važna ili je bolje zauvijek je završiti jer je ionako nemoguće ponovno pronaći onu staru draž?