Hay L.: Snaga je u vama

čKnjiga "Snaga je u vama" razvija ideje izložene u svjetski poznatome bestseleru "Iscijelite duh i tijelo" i pokazuje kako osnažiti svoje emocionalne i mentalne imunosne sustave. Naši nas najbliži - naši roditelji ili partneri, a često i naši kolege na poslu - kritiziraju i žele nas promijeniti.Takva vrst kritike može uzrokovati duboke negativne osjećaje. Louise L. Hay ovom knjigom potiče čitatelje da o sebi misle u pozitivnim kategorijama: o onom što čine a ne o onom što ne čine, o onom što jesu a ne o onome što nisu. Svojim savjetima autorica im pomaže shvatiti kako se snaga, koju svi traže u okolnom svijetu, zapravo nalazi u njima te da im je dostupna i spremna da je upotrijebe na mnogo pozitivnih načina.