Stephanie Laurens Đavolja nevjesta

djavolja-nevjestaStephanie Laurens

Đavolja nevjesta

Kada Đavola, vojvodu od St. Ivesa i najozloglašenijeg člana obitelji Cynster, i odvažnu guvernantu Honoriju Wetherby uhvate u kompromitirajućoj situaciji, on zapanji visoko društvo ponudom braka. Honoria se, međutim, nema namjeru pokoriti zahtjevima društva i udati se za njega. Ona čezne za pustolovinama i želi vidjeti svijet – i iako mu je spremna pomoći riješiti ubojstvo njegova mladog rođaka, ona se nakon toga namjerava zauvijek oprostiti s njime. No, pritom podcjenjuje zavodljivu moć tog snažnog, opasnog muškarca i uzavrelu vatru njegove strasti. Hoće li dopustiti strasti da je baci u njegovo naručje... i u najopasniju i najuzbudljiviju avanturu? Sukobi i dijalozi nabijeni su seksualnom napetošću da od nje stranice gore.