Cecelia Ahern: KAO NIKAD U ŽIVOTU

m 87879Novi roman autorice senzacionalnog bestselera P.S. VOLIM TE vedro je, veselo, čarobno, duhovito i toplo štivo, idealno za opuštanja i ljeto koje je pred nama. Izgubite se još jednom u čarobnom svijetu Cecelije Ahern i ponesite je na plažu!

Jeste li od onih koji uzimaju vlastiti život zdravo za gotovo? Lucy to radi. Zabavljena je drugim stvarima: životima svojih prijatelja, poslom, svojom starom mačkom i sličnim. Zaglavila se u obvezama obmanjujući sve oko sebe da je sretna. Samo ona zna istinu – njezin je život poput starca u trulom odijelu. Vrijeme je ipak za otvaranje očiju i Lucy se sprema na sastanak s vlastitim životom. A njezin je život uporan u tome da su promjene nužne i ne pušta Lucy na miru...